Oznamy, aktuality

Fašiangový harmatanec 1897

Fašiangový harmatanec

Fašiangy, Turíce, Veľká Noc príde, kto nemá kožúška zima mu bude. Ja nemám, ja nemám, len sa tak trasiem, dajte mi slaninky, nech sa napasiem.

Žijeme na planéte Zem - predškoláci 1849

Žijeme na planéte Zem - predškoláci

Naša Zem - náš spoločný domov. Naša Zem je výnimočná a preto by sme sa o ňu mali starať.

Zem a vesmír pre 3 - 5 ročné deti 29861

Zem a vesmír pre 3 - 5 ročné deti

Aktivity na tému Zem a vesmír pre 3 - 5 ročné deti

Zimné hry a športy / 3-5 ročné deti 5908

Zimné hry a športy / 3-5 ročné deti

Jedna vločka, druhá vločka, teta zima žmúri očká. Sánky si hneď osedláme a letíme k starej mame.