Poplatky

STRAVNÉ V  MŠ

Školská jedáleň pri Materskej škole Stromová 3, 911 01 Trenčín

Trvalý príkaz suma: 48,-€ mesačne

Trvalý príkaz pre rodičov, ktorí požiadali o DOTÁCIU - predškoláci !!! : suma 20,-€

Úhrada stravného sa uhrádza trvalým príkazom „stravné" do 10. dňa v danom mesiaci.

"ŠKOLNÉ" - Mesačný príspevok na čiastočnú úhradu výdavkov za pobyt dieťaťa v materskej škole

VZN č. 2/2023 od 01.04.2023 výška mesačného príspevku:  Dieťa 30,-€

Predškoláci „školné" neplatia !!! 0,- €

Úhrada školného sa uhrádza trvalým príkazom mesiac VOPRED vždy do 10. dňa v mesiaci.