Jedálny lístok

jedálniček MŠ Stromová 3

Jedálniček v MŠ Stromová sa riadi heslom: "Zdravá a vyvážená strava po celý deň". V súlade s normami sa snažíme o nutrične bohatý a zároveň chuťovo pestrý jedálny lístok.

Všetky potraviny, ovocie, zeleninu a jednotlivé suroviny berieme len od overených dodávateľov.

Krajina pôvodu mäsa v školskej jedálni (čísla krajín sú uvedené na jedálničku zverejnenom tu i na nástenke v MŠ (v stĺpci vpravo):

1 – Slovensko      2 – Česká republika     3 – Maďarsko

4 – Rakúsko        5 – Poľsko                 6 - Nemecko

V prípade, že Vaše dieťa trpí potravinovou alergiou alebo intoleranciou, budeme od Vás potrebovať lekársku správu, aby sme vedeli problematické potraviny vylúčiť a nahradiť vhodnou alternatívou. Správu je potrebné predložiť vedúcej školskej jedálne p.Dobiášovej.

Odhlasovanie detí zo stravy je potrebné urobiť telefonicky alebo formou SMS na číslo triedy, ktorú dieťa navštevuje - telef. čísla sú k dispozícii v šatni každej triedy alebo na webe v záložke Triedy.

jl