Zamestnanci

Personálne rozdelenie materskej školy:

Riaditeľka materskej školy: PhDr. Bc. Silvia Kozinková
Konzultačné hodiny: denne od 11.30 do 12.00 hod.
Konzultácia je možná aj v iných vopred dohodnutých hodinách.
Telefónny kontakt: 0902 911 193   (nepoužívajte, prosím, na odhlasovanie detí, každá trieda má svoj telefón !!!)

Pedagogický zamestnanec

poverený riadením MŠ v čase

neprítomnosti riaditeľky MŠ

Renáta Majzlánová

Vedúca školskej jedálne: Mária Dobiášová
Konzultačné hodiny:

utorok a štvrtok od 7.00 do 15.00 hod.

piatok od 12,00 do 16.00 hod.

Telefónny kontakt:

Pedagogickí zamestnanci