Oznamy, aktuality

Prázdniny sú tu !!! 105

Prázdniny sú tu !!!

Opäť sa jún s júlom stretá a nás máta v mysli veta : Školský rok sa končí zas a nastane prázdnin čas.

Ako sa recykluje oblečenie ? 70

Ako sa recykluje oblečenie ?

Vyhodím to či niekomu podarujem? Častá otázka mnohých ľudí.

Rozlúčka s našimi predškolákmi 191

Rozlúčka s našimi predškolákmi

Mami, ocko, pamätáte? Keď ste s nami prvý raz pred dverami stáli? Ako ste sa na nás milo pozerali. Dali ste nám pusu i stisli dlaň, povedali: Zlatíčko, ja rád ťa mám.

Juniáles v maskách ! 109

Juniáles v maskách !

Týždeň plný zábavy .... Hrami a rôznymi zábavami deti slávia svoj sviatok!

O mravcovi Gregorovi 125

O mravcovi Gregorovi

Mravce sú jednými z najstarších živočíchov žijúcich na našej planéte a obývajú ju takmer celú!

Mamička moja najdrahšia 174

Mamička moja najdrahšia

Dnes má sviatok moja mama, kytičku jej z lásky dám, aby sa vždy usmievala na líčko ju pobozkám. Mamička moja rád Ťa mám, srdiečko plné lásky Ti dám.

Huráááá do vody !!! 158

Huráááá do vody !!!

Na plaveckom kurze ma učili: takto sa pláva motýlik, jeden, dva, tri a štyri, aj vy ste sa to naučili. Nebojte sa, kričte wau! takto sa vraj pláva kraul, jeden, dva, tri a štyri, aj vy ste sa to naučili.