Oznamy, aktuality

Divadielko  914
06/21

Divadielko "O siedmych kozliatkach"

Sadni si ku mne na lávku, poviem ti peknú rozprávku.

Mamička najdrahšia 1320
05/21

Mamička najdrahšia

Ľúbim kvietky, ľúbim vtáčky, každú hračku maličkú. Ale najviac zo všetkého ľúbim svoju mamičku !!!

Čítajte viac

N A R I A D E N I E o spádových materských školách a termíne podávania žiadostí o prijatie dieťaťa do MŠ 587
04/21

Čítajte viac

Gúľaj sa vajíčko, cez hory doliny, prines náš Veľkonočný pozdrav do každej rodiny. 1091
04/21

Na tom našom dvore 1527
03/21

Na tom našom dvore

Na tom našom veľkom dvore žijú rôzne zvieratá. Poznáte ich ? Hneď zistíme, kto ich všetky poráta.

Poslovia jari 6894
03/21

Poslovia jari

Čo to, čo to, čo sa to deje? Slniečko sa na nás smeje. Snežienky rozkvitli, vtáci sa smejú, mušky si na slnku krídelká hrejú.