Aktualizované !!! - dotácie na stravovanie

Pridané 4.8.2021 12:25:52 Počet zobrazení 988

Aktualizované !!! - dotácie na stravovanie.

Aktualizované !!! - dotácie na stravovanie

Dôležitý oznam rodičom !!!

Vážení rodičia, prosím venujte pozornosť oznamu o ukončení plošného poskytovania dotácií na stravné deťom v poslednom ročníku MŠ (predškoláci). Nárok na dotácie mali deti v poslednom ročníku MŠ vo výške 1,20€.
Tieto dotácie v uvedenej sume budú rodičom detí navštevujúcich posledný ročník v MŠ – predškolákom uhrádzané ešte do 31.8.2021 ( ak ich dieťa - predškolák navštevuje v mesiaci august 2021 MŠ, bude dotácia v MŠ na stravu poskytovaná bez zmeny v mesiaci august 2021.)

Od 1.9.2021 bude suma dotácie zvýšená na 1,30€ na každý deň, v ktorom sa dieťa zúčastnilo výchovno- vzdelávacej činnosti v MŠ a odobralo stravu, ale dochádza k zmene okruhu oprávnených detí.

Viac informácií v priloženom dokumente - Tu je odkaz na link:

RODIČIA VŠETKÝCH DETÍ (aj detí do 6 rokov aj nad 6 rokov, ktoré navštevujú posledný ročník MŠ)

sú povinní !!!  zaslať na mailovú adresu riaditeľke MŠ ( silvia.kozinkova@ms.trencin.sk )

do 8.8.2021 !!!!!

Čestné vyhlásenie, aby ich dieťa mohlo byť zapísané v zozname na dotáciu.

Potvrdenia z ÚPSVaR o nároku na poskytnutie dotácie na stravu alebo čestné vyhlásenia (kliknite na tento odkaz):