Ospravedlnenie neprítomnosti dieťaťa v MŠ

Pridané 25.10.2021 21:45:06 Počet zobrazení 441

Dodatok k školskému poriadku č. 3 na základe Rozhodnutia ministra školstva s účinnosťou od 18.10.2021 k ospravedlňovaniu neprítomnosti detí MŠ počas ochorenia COVID-19

Ospravedlnenie neprítomnosti dieťaťa v MŠ

Milí rodičia,

predkladáme vám Dodatok k školskému poriadku č. 3   (kliknite na tento odkaz)

na základe Rozhodnutia ministra školstva s účinnosťou od 18.10.2021 k ospravedlňovaniu neprítomnosti detí MŠ počas ochorenia COVID-19  pre :

• dieťa, pre ktoré predprimárne vzdelávanie nie je povinné,
  • dieťa, pre ktoré je predprimárne vzdelávanie povinné.