4.2.2022 - Nové pokyny v zmysle Školského semaforu

Pridané 5.2.2022 11:42:10 Počet zobrazení 418

Nové pokyny v zmysle aktualizovaného Školského semaforu k 04.02.2022 z dôvodu vydania novej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva k izolácii osôb pozitívnych na ochorenie COVID-19 a ku karanténe osôb, ktoré prišli do úzkeho kontaktu s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19.

4.2.2022 - Nové pokyny v zmysle Školského semaforu

Milí rodičia,

v zmysle aktualizovaného Školského semaforu k 04.02.2022  - k nahliadnutiu  TU:   https://www.minedu.sk/data/att/21980.pdf

z dôvodu vydania novej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva k izolácii osôb pozitívnych na ochorenie COVID-19 a ku karanténe osôb, ktoré prišli do úzkeho kontaktu s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19, vám predkladáme nové aktualizované dokumenty:

1. Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti, aktualizované 04.02.2022, ktoré si môžete stiahnuť v záložke webovej stránky MŠ: TLAČIVÁ/DOKUMENTY.

2. Oznámenie o výnimke z karantény aktualizované 04.02.2022 za týchto podmienok:

• kompletne očkovaná a zároveň má aplikovanú posilňovaciu (booster) dávku, alebo
• kompletne očkovaná, alebo
• ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.

Tento dokument si môžete pozrieť  TU:  Oznámenie o výnimke z karantény

Zároveň vás chceme upozorniť na Povinnosti rodiča, Odporúčania pre rodiča a Postup pri náhrade mzdy v súvislosti s ochorením COVID 19, ktoré sú zverejnené v Školskom semafore.

K nahliadnutiu   TU:  povinnosti rodiča str.1     a  povinnosti rodiča str.2