Oznamy, aktuality

Opäť je tu krásny máj !!! 207

Opäť je tu krásny máj !!!

Máj, máj, máj, stužky zapletaj. Zapletaj, odpletaj, ku bielej si modrú daj a červenú na okraj...

Uplietol nám korbáčik, taký pekný nemá nik 255

Uplietol nám korbáčik, taký pekný nemá nik

Uplietol som korbáčik, taký pekný nemá nik. Ten korbáčik pohladká všetky známe dievčatká. Keď dostanem vajíčko, vyšľahám len máličko.

Zdravý les pre zdravých ľudí 266

Zdravý les pre zdravých ľudí

Medzinárodný deň lesov 2023: Zdravé lesy pre zdravých ľudí

Na návšteve v škole 226

Na návšteve v škole

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká. Žijú v nej školáci a pani učiteľka.

Varila myšička kašičku...ľudová slovesnosť  u nás v MŠ 331

Varila myšička kašičku...ľudová slovesnosť u nás v MŠ

Varila myšička kašičku v maľovanom varníčku. Tomu dala na lyžičku, tomu dala na vidličku, tomu dala na tanierik, tomu dala na mištičku a tomu malému nič nedala, ale mu prasiatko zakľala.