Oznamy, aktuality

SVETLONOS - zábavné tvorenie 318

SVETLONOS - zábavné tvorenie

SVETLONOS je tučný pánko, vyrezal ho malý Samko. Z oranžovej tekvice, ktorá má semienok tisíce....

Bezpečne na ceste 221

Bezpečne na ceste

Na ceste si dávaj pozor, cesta nie je park, nech to vedia všetky deti, prečo je to tak !

Rozlúčka predškolákov 2022/2023 227

Rozlúčka predškolákov 2022/2023

Dovidenia, kamaráti, už ideme do školy. O rok, o dva, o rok, o dva vy prídete za nami.

Keď budeme športovať budeme sa dobre mať ! 187

Keď budeme športovať budeme sa dobre mať !

Hore hlavu vypni hruď, ako jedľa rovný buď. Kto sa stále hrbatí, ten má chrbát guľatý.