Zmena výšky príspevku na stravné pre dieťa

Pridané 8.1.2023 08:14:47 Počet zobrazení 320

Zmena výšky príspevku na stravné pre dieťa

OZNAM

Na MsZ v Trenčíne dňa 15.12.2022 bola schválená zmena VZN č.30/2022, ktorým sa mení a dopĺňa VZN mesta Trenčín č. 20/2019 o určení výšky príspevku na čiastočnú úhradu nákladov, výšky príspevku na réžijné náklady a podmienky úhrady v školskej jedálni a výdajnej školskej jedálni od 1.1.2023.

Poplatok za stravu na mesiac bude 42,00 Eur + 6,00 Eur réžia. Spolu 48,00 Eur

V zmysle uvedeného bude potrebné si upraviť aj poplatky stravného !!!

poplatok