Športujeme ku zdraviu !

Pridané 17.6.2021 07:11:39 Počet zobrazení 672

Športujeme ku zdraviu

Športujeme ku zdraviu !

Tenisové centrum mládeže Trenčín s podporou Mesta Trenčín pripravilo pre predškolákov

podujatie "Som šikulka"

v rámci projektu modernej koncepcie približovania telesnej kultúry a športu deťom predškolského veku.

Deti absolvovali nasledovné súťaže:

-  hod loptičkou na vertikálny terč,

-  cvičenia obratnosti so softovými loptičkami,

-  cvičenia s loptičkami a kuželmi - jemná motorika.

Pozrite sa, že do toho dali všetky svoje sily a za odmenu dostali ˇUčastnícky diplom".

šport 1

šport 2