Rozlúčka predškolákov 2022/2023

Pridané 30.6.2023 19:08:43 Počet zobrazení 237

Dovidenia, kamaráti, už ideme do školy. O rok, o dva, o rok, o dva vy prídete za nami.

Rozlúčka predškolákov 2022/2023

Každý rok opúšťajú našu škôlku predškoláci, ktorí v ďalšom školskom roku nastupujú na novú životnú trasu - na cestu do školy za novými vedomosťami a poznatkami.

Z malých detičiek, čo občas aj so slzami v očiach kráčali ráno do materskej školy, sa za pár rokov stali veľkí predškoláci, čo od septembra budú kráčať do školy s novými taškami na chrbte.

Vo štvrtok 29.06.2023 sa predškoláci rozlúčili s kamarátmi, p. učiteľkami, s tetami kuchárkami a s tetami upratovačkami.

V nejednom oku sa zaleskla slzička - bude sa nám za nimi cnieť !!!

No veríme, že z nich budú usilovní žiaci, ktorí sa následne úspešne uplatnia v živote.

predškoláci

predškolaci

Budúcim prváčikom prajeme vykročenie správnou nohou a úspešný začiatok prváckeho života.