Našim predškolákom 1

Pridané 21.4.2020 16:51:08 Počet zobrazení 1384

V NAŠEJ ŠKÔLKE POČUŤ HLAS, ŽE NADIŠIEL TAKÝ ČAS, ČO NÁM DÁVA DO RÚČKY MILÝ KVIETOK ROZLÚČKY. JEHO REČ JE NEVEĽKÁ, VRAVÍ: ZBOHOM POSTIEĽKA I MALÁ PODUŠKA, ČO ŠEPKALA NÁM DO UŠKA ROZPRÁVOČKY PRED SPANÍM. MATERSKÁ ŠKOLA,MILÝ DOM, PODAJ MI RÚČKU NA ROZLÚČKU, LEBO JA RASTIEM AKO STROM A PO PRÁZDNINÁCH PRVÁK SOM!

Našim predškolákom 1

Milí naši predškoláci!

Pomaličky, pomaly blíži sa čas, keď sa už nebudete stále len hrať. V škole na vás čakajú písmenká i čísla, pre múdre hlavičky to však bude hračka.

Precvičte si svoje rúčky i bystré hlávky - ponúkame nasledujúce úlohy.  Dajte sa do práce, vy to zvládnete !!!

predsk 1

predsk 2

predsk 3

predsk 4

predsk 5

predsk 6

predsk 7

predsk 8

predsk 9

predsk10

predsk11

predsk12

Skúste aj tieto aktivity - spolu s rodičmi si vyrobte modelínu a vytvorte zaujímavé veci:  KERAMIKA

Teraz dobre počúvajte, pozerajte a správne opakujte!

A zaspievajte si so všetkými budúcimi predškolákmi:

Usilovná včelička

Keď ja budem žiačikom prvej triedy,
naučím sa písmenká z abecedy.
aká som ja usilovná včelička.

A keď sa mi celý rok nepodarí,
spraviť veľkú machuľu v šlabikári.
aká som ja usilovná včelička.

Až sa v triede posadím do lavice,
naučím sa číslice z počtovnice.