Na návšteve v škole

Pridané 23.3.2023 18:52:17 Počet zobrazení 225

Škola je veľký dom. Škola je celá veľká. Žijú v nej školáci a pani učiteľka.

Na návšteve v škole

Júúúúúj, onedlho pôjdem do školy !

Toto si čoraz častešie hovoria naši predškoláci z tried B a D.

A aby vedeli, ako to v škole vyzerá a čo tam školáci robia, boli sa osobne pozrieť v Základnej škole Dlhé Hony v Trenčíne.

Keby ste videli ich zvedavé pohľady... Iba niektorí prostredie školy poznali, pretože ju navštevuje ich súrodenec.

P.učiteľky i školáci - prváci ich s úsmevom privítali a predviedli, čo všetko sa za sedem mesiacov naučili.

No nemyslite si, ani naši predškoláci  sa nedali zahanbiť a ukázali, že i oni vedia počítať, poznajú geometrické tvary a niektoré písmená.

Pozrite sa, ako im to išlo:

v škole