Kurz korčuľovania

Pridané 1.3.2022 18:34:17 Počet zobrazení 623

Nemožno nám bez snehu robiť snežné gule, poďme sa teda postaviť na ľad na korčule...

Kurz korčuľovania

V pondelok 28.02.2022 sa niektorí predškoláci a stredňáci z našej materskej školy prvýkrát v živote postavili na korčule na ľad.

Už pri príchode na štadión M.Gáboríka mali mnohé deti v očiach nadšenie i neistotu z toho, čo ich čaká.

Veľmi príjemným a ústretovým prístupom lektorov však obavy rýchlo opadli a deti sa s chuťou pustili "do boja" s rovnováhou a studenými stretmi s ľadom. A po prvom dni odchádzali s úsmevom a chuťou prísť zas  - ešte 3 krát !

A ako to všetko dopadlo?   Pozrite, zvládli to na jednotku a boli za to odmenení diplomami:

Naši predškoláci :

Naši stredňáci:

A takto boli odmenení:

korcule

Veríme, že ich chuť korčuľovať neprejde a budú v tejto aktivite pokračovať.     Dokorčuľovania !!!