Hurá, sláva, tramtarará, od 2.9. sa naša škôlka otvára !!!

Pridané 30.8.2022 20:38:30 Počet zobrazení 451

Klopi, klopi brána, otváraj sa zrána, idú deti ako smeti, do školičky každé letí. Klopi, klopi brána, otváraj sa zrána.

Hurá, sláva, tramtarará, od 2.9. sa naša škôlka otvára !!!

Milí rodičia !

Prevádzka materskej školy v školskom roku 2022/2023 je

v pracovných dňoch v čase od 06:30 hod. do 16:00 hod.

Na hlavnom vchode do budovy školy sú zverejnené menné zoznamy detí tried v školskom roku 2022/2023.

Podľa aktuálnej epidemickej situácie v súvislosti s ochorením COVID-19 sa výchova a vzdelávanie od 2. septembra 2022 bude uskutočňovať podľa rozhodnutia a usmernenia ministerstva školstva. Materská škola a zákonní zástupcovia detí postupujú podľa týchto dokumentov:

Rozhodnutie 15.8.2022

Zelená otvoreným školám 15.8.2022

Oznam_vstup do priestorov školy

Pri nástupe dieťaťa do materskej školy zákonný zástupca predkladá  Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti  a  Vyhlásenie rodiča o bezinfekčnosti . Tlačivá sú dostupné aj v šatniach tried.

Čo si majú priniesť novoprichádzajúce deti:

Papučky, pyžamo, hygienické vreckovky v krabičke, viac kusov náhradného oblečenia, igelitový sáčok /taška, všetky veci musia mať deti označené menom, hrebeň - dievčatá.

V materskej škole máme dostatok hračiek, nenoste deťom hračky z domu !!!

Tešíme sa na vás !!!