Hrajte sa a tvorte s nami / Na našom dvore

Pridané 29.3.2020 17:03:28 Počet zobrazení 1449

Hrajte sa a tvorte s nami / Na našom dvore

Milí rodičia!
Od 13.3.2020 nám epidémia Corona vírusu zmenila náš život, naše zvyklosti. Museli sme celkom vypustiť verejné aktivity a obmedziť sa na činnosti v rodinnom kruhu. V tejto situácii si dovoľujeme ponúknuť vám aktivity s deťmi na témy, ktoré by sme realizovali v materskej škole. Ak ich využijete, budeme radi. A poteší nás, ak sa napríklad fotkami pochválite svojimi výtvormi na mail: jana.svecova@ms.trencin.sk. S Vašim súhlasom by sme ich zverejnili vo fotogalérii našej web stránky.
Želáme veľa úsmevov, úspechov a ... spoločne to dáme!!!!

Téma: "Na tom našom dvore"

Hrací box
Vyrob si jednoduchý hrací box, s ktorým zažiješ množstvo zábavy.
Ako na to?
- Priprav si veľkú škatuľu, najlepšie priesvitnú z umelej hmoty.
- Potom vysyp na dno škatule suché zrná z kukurice, napr. popcorn, alebo môžeš použiť zrná pšenice.
- Nakoniec do škatule pridaj malé hračky domácich zvieratiek a hospodárskych strojov. Domčeky pre zvieratká môžeš vyrobiť z papierových škatuliek. A pridaj tam všetko, čo sa ti páči.
- Hra môže začať.

Stolná hra - pre preškolákov

hra

macka