Dovidenia, škôlka milá, veľa si nás naučila !

Pridané 29.6.2021 21:54:18 Počet zobrazení 2918

Dovidenia, škôlka milá, veľa si nás naučila !

Na 3 rôčky škôlka milá, rada si nás pritúlila. Navštívime naposledy, záhradu i všetky triedy.
Lúčime sa hračky známe, už odtiaľto odchádzame. Lebo veľká škola čaká na každého predškoláka.

Naši predškoláci sa s mladšími kamarátmi, s p.učiteľkami a všetkými prevádzkovými zamestnancami materskej školy rozlúčili básničkami, piesňami i tancom. Za svoj výkon boli odmenení silným potleskom.

A nechýbali slzy dojatia a úprimné objatia od svojich druhých mamičiek - p. učiteliek a všetkých, ktorí sa po celý čas s láskou starali o príjemné chvíle v prostredí materskej školy, o čistotu a poriadok a tiež chutnú a zdravú stravu.

Takto sa to začalo:

rozlucka 1

rozlucka 2

rozlucka 3

rozl

A takto sa to končilo - veľkými a úprimnými objatiami .....

rozlucka 4

malými darčekmi pre budúcich školákov a poslednou spoločnou fotografiou:

rozl

Milí predškoláci!

Želáme vám kamaráti veľa sily, aby sa vám prvé čiarky podarili.
A písmenká aby boli ako kvietky, aby ste ich rozpoznali všetky, všetky.

Nový komentár

Kontrolný kód