Deň materských škôl na Slovensku

Pridané 3.11.2022 19:45:28 Počet zobrazení 761

Našu škôlku máme radi, veľa sa v nej dozvieme, preto do nej každé ráno s úsmevom chodíme !

Deň materských škôl na Slovensku

Z iniciatívy Slovenského výboru Svetovej organizácie pre predškolskú výchovu (SV OMEP) vznikla myšlienka usporiadať Deň materských škôl na Slovensku.

Má za cieľ zvýrazniť význam, poslanie a opodstatnenosť materských škôl na Slovensku organizovaním celonárodných aj lokálnych organizovaných ale aj spontánnych aktivít, ktoré by materské školy, zriaďovatelia, rôzne inštitúcie a organizácie realizovali

v priebehu jedného mesiaca od 5. októbra do 4. novembra.

Dnes, 3.11.2022, sme si v našej materskej škole pripomenuli tento významný deň športovými aktivitami.

Bola radosť pozerať sa na nadšenie a radosť detí pri hrách na stanovištiach, kde plnili rôzne úlohy. Pozrite, ako veľmi ich to bavilo ....

deň MŠ