22.3. - Deň vody

Pridané 26.3.2024 19:04:36 Počet zobrazení 57

Kvapka kvapká, len sa leje, kvapôčka sa na nás smeje. Pošteklí nás na líčka naša vzácna vodička. Aj keď padá z neba, chrániť nám ju treba.

22.3. - Deň vody

Voda - je jej toľko na našej Zemi !!! Tak načo ju treba chrániť? 

Ľudia, zvieratá, chrobáčiky a všetko živé okolo nás vodu potrebuje k životu. A tak sme sa dnes rozprávali o jej význame a dôležitosti - deti vystrihovali, lepili a vyfarbovali obrázky na pracovnom liste, skúmali zvuky vody v pohároch, fúkali slamkami na povrch vody i do vody. A potom s Paxíkom sledovali kolobeh vody v prírode.

voda

voda

voda

voda

voda

 

 

Diskusia

(0 komentárov)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti