2% z daní

Pridané 12.2.2020 18:16:01 Počet zobrazení 707

2% z Vašich daní nám pomôže

2% z daní

Milí rodičia a priatelia našej materskej školy!

Vopred vám veľmi pekne ďakujeme za pomoc, ak sa rozhodnete poskytnúť 2% z Vašich daní nášmu občianskemu združeniu, Vašim deťom.

 

Ď A K U J E M E !!!

 

 potvrdenie 2%

 

 

vyhlásenie dane

Diskusia

(0 komentárov)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti