Už k vám letí dobrá správa, v pondelok 10.1.2022 sa MŠ otvára !!!

Pridané: 6.1.2022 18:20:29 Počet zobrazení: 104

06 Január 2022

V pondelok 10.1.2022 sa naša materská škola otvára !!!

Už k vám letí dobrá správa, v pondelok 10.1.2022 sa MŠ otvára !!!

Minister školstva SR B. Gröhling:

Žiaci sa vrátia do škôl v plánovanom termíne 10. januára 2022.

Po predĺžených zimných prázdninách sa začne prezenčné vyučovanie v plánovanom termíne. V pondelok 10. januára sa budú prezenčne vzdelávať materské, základné aj stredné školy.

Od tohto termínu sa zároveň školy budú opäť riadiť takzvaným Školským semaforom - klik tu:  https://www.minedu.sk/data/att/21336.pdf

Z tohoto dôvodu je potrebné:

1. priniesť v pondelok ráno vyplnené a podpísané tlačivo "Vyhlásenie o bezpríznakovosti" - je k dispozícii na web stránke MŠ v záložke : Tlačivá / Dokumenty  alebo aj v šatniach príslušných tried.

2. Vstup dospelých a sprevádzajúcich osôb do budovy školy len s prekrytými hornými dýchacími cestami !!!

T E Ś Í M E      S A    N A     V Á S   !!!