Oznam - Vianočné prázdniny

14 December 2021

Oznam - Vianočné prázdniny

Milí rodičia !

Zriaďovateľ Mesto Trenčín vydal nasledovné oznámenie o prerušení prevádzky materských škôl :

vianoce

Na základe prieskumu dochádzky detí do materskej školy v dňoch 20. – 22.12.2021 (pondelok až streda) oznamujeme, že z dôvodu  nízkeho počtu prihlásených detí

bude materská škola od 20.12.2021 (od pondelka)
                                                                                                                         Z A T V O R E N Á !

Celý kolektív materskej školy  sa na vás teší v pondelok 10.1.2022.

Naďalej sledujte aktuálne informácie na webovej stránke: msstromova.sk/informácie pre rodičov.