Malí zubári vedia ako poraziť zubožrútov!

Pridané: 3.3.2021 18:46:21 Počet zobrazení: 180

03 Marec 2021

Malí zubári vedia ako poraziť zubožrútov !!!

Malí zubári vedia ako poraziť zubožrútov!

logo

Slovenský spolok študentov zubného lekárstva sa rozhodol zorganizovať súťaž pre materské školy.

Téma projektu je: Malí zubári vedia ako poraziť zubožrútov!

Princíp súťaže: deti z materských škôl nakreslia - namaľujú nejaký pekný obrázok na zubnú tému ( napr. ja a môj pán zubár, zubár bojuje so zubožrútmi, večerné čistenie zúbkov atd.). Technika, akou bude obrázok vytvorený, je na Vás ( pastelky, farbičky, vodové farby, temperky..) a tiež aj veľkosť a druh papiera.

Nakoľko je v platnosti núdzový stav, obrázok rodič naskenuje, resp. odfotí z oboch strán s tým, že na zadnú stranu uvedie meno, vek, názov práce - a pošle na emailovú adresu: jana.svecova@ms.trencin.sk.

Termín zaslania prác na uvedenú adresu p. uč. Janky Švecovej:  do 16.03.2021

Pravidlá súťaže: triedna pani učiteľka následne vyberie z triedy max. 5 prác, na ktorých sa bude z opačnej strany nachádzať aj kontakt na materskú školu.

Vybrané práce detí odošleme na emailovú adresu: preventiva@ssszl.sk

Víťazi - organizátor súťaže vyžrebuje dňa 23.3.2021 žrebovať prvé tri miesta, kde autor obrázku vyhráva cenu pre celú svoju triedu. Okrem týchto troch miest sa budú vyhlasovať tiež ceny za nami zvolenú najoriginálnejšiu prácu a za nami zvolenú najkrajšiu prácu!  Deti môžu vyhrať zubné kefky pre svojich spolužiakov v triede, pasty a rôzne omaľovánky na tému zubov!

Výhercovia budú vyhlásení na Facebookej stránke: https://www.facebook.com/ssszl a tiež aj na našom Instagrame: spolokstudentovzl a samozrejme výhercu kontaktujeme aj emailom danej materskej školy.

Nech sa páči.... Fotogaléria prác našich detí:

Sofinka

sofia