Aktuálne !!! Zmeny v Školskom semafore

Aktuálne !!! Zmeny v Školskom semafore s platnosťou od 26.11.2021

Aktuálne !!! Zmeny v Školskom semafore

Vážení rodičia,

v zmysle aktualizovaného školského semaforu je od pondelka 29.11.2021 povolený vstup do budovy MŠ len pre osoby v režime OP (očkovaní, prekonaní).

V prípade, že túto podmienku nespĺňate, zabezpečte si prosím na sprievod vášho dieťaťa do MŠ a z MŠ osobu, ktorá túto podmienku spĺňa.

V prípade, že túto osobu nemáte uvedenú v splnomocnení na vyzdvihovanie vášho dieťaťa, napíšte sprevádzajúcej osobe splnomocnenie, ktoré odovzdá pri príchode pani učiteľke v triede.

Pri odovzdávaní a preberaní dieťaťa sa prosím preukážte p. učiteľke, že podmienku OP spĺňate.

Prosím Vás o dodržiavanie platných nariadení, ktoré vydalo MŠVVaŠ.

Ďakujem Vám za pochopenie a ústretovosť a spolu to zvládneme !!!

Želám všetkým veľa zdravia.                      PhDr. Silvia Kozinková, riaditeľka MŠ

Oznámenie o vstupe do budovy MŠ (kliknite na odkaz)Zmeny v Školskom semafore s platnosťou od 26.11.2021

Plné znenie aktualizovaného Školského semaforu od 26.11.2021 - kliknite na odkaz  TU :     https://www.minedu.sk/data/att/21286.pdf

Nové tlačivo "Vyhlásenie o bezpríznakovosti" - kliknite na odkaz tu:  Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti